Hukuk ve Kurumsal İlişkiler

Dinamik ve Farklı Bakış Açılarına Sahip bir Hukuk ve Kurumsal İlişkiler Ekibi!

BAT’yi şekillendiriyor, koruyor ve geleceğini güvenceye altına alıyoruz.

Neler Yapacaksınız?

Hukuk ve Kurumsal İlişkiler olarak, yasal düzenlemeler ile belirlenmiş çerçeveler dahilinde; kapsamlı, açık ve net iletişim faaliyetlerini, hukuki yükümlülüklerimizin eksiksiz yerine getirilmesi süreçlerini, yasal düzenlemeler gereği iletişim halinde bulunmamız gereken kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan ilişkilerimizi ve güvenlik süreçlerini yönetiyoruz. Hukuk, kurumsal ilişkiler, kurumsal iletişim ve güvenlik birimlerinin uyum içerisinde birlikte çalıştığı ekibimiz, yasal düzenlemelerin ve piyasa koşullarının sürekli değişkenlik gösterdiği bu dinamik sektörde BAT’yi her alanda tam uyumlu hale getirmeyi amaçlıyor.

BAT’ye Ne Katacaksınız?

Dünyanın dört bir yanında 500’den fazla sorumluluk bilincine sahip Hukuk ve Kurumsal İlişkiler çalışanımız var. İşimiz gereği kompleks, çok yönlü ve hızlı değişen dinamikleri yönetmek zorundayız; bunu başarmak için dinamik ve azimli bireylerle çalışmamız ve bir takım halinde hareket etmemiz gerekiyor.

BAT’yi pek çok yönden etkileyen bu işin öneminin ve şirketin itibarına olan katkılarının farkındayız. Attığımız her adımda bu bilinç ile hareket ediyoruz.

BAT Size Ne Katacak?

İşimiz gereği zorlu bir pazarlarda kompleks projelerle uğraşıyoruz. Departmanımızın görevleri arasında hukuki gelişmeleri takip etmek, şirketin içinde bulunabileceği hukuki süreçleri yönetmek ve işimizin sürdürülebilirliğini sağlamak bulunuyor. Bunlar büyük, heyecanlı ve günün sonunda tatmin edici görevler...Departmanımızdaki çalışanlarımız BAT’nin geleceğini korumak ve şekillendirmek için birlikte çalışıyor.

Hukuk ve Kurumsal İlişkiler departmanımızdaki açık pozisyonlar için: careers.bat.com .

External links

max
large
medium
small
mobile