İnsan Kaynakları

En İyi Yeteneklerle Kazanan bir Organizasyona Sahibiz.

BAT olarak, başarımızı çalışanlarımıza borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle, BAT’yi çalışmak için harika bir yer haline getirmeye devam ediyoruz!

BAT olarak, global bağımsız araştırma şirketi Top Employer Institute tarafından her yıl uluslararası düzeyde gerçekleştirilen ve işverenlerin çalışanlarına sunduğu koşulları değerlendiren bağımsız araştırma sonucunda 2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında üst üste 4 kez Türkiye ve Avrupa’nın En İyi İşvereni (Top Employer) Sertifikaları’nı kazandık. 2021 yılında Top Employer listesinde seçilmemizin yanı sıra, Top Employer Institute tarafından Türkiye’nin En İyi 3 iş vereni arasında yer aldık.

Neler yapacaksınız?

İnsan Kaynakları ekibimiz belki de şirketin en önemli görevlerinden birine sahip: BAT’nin küresel çaptaki konumunu sürdürecek, gücüne güç katacak olan en iyi yetenekleri şirketimize kazandırmak, onları geliştirmek ve onların şirkete olan bağlılıklarını sağlamak.

BAT’yi pek çok yönden başarılı kılmak en büyük önceliğimiz! Bu vizyonla insan kaynakları alanındaki çalışmalarımıza devam ediyoruz!

Yetenek Kazanımı & Yönetimi

En iyi yetenekleri şirketimize kazandırmak için etkin stratejiler geliştirmek, geniş bir lider ağı oluşturmak, bu ağda yer alan yeteneklerin gelişimine katkıda bulunarak ve farklılıklarından yararlanarak başarıyı garantilemek.

Organizasyonel Verimlilik

Doğru değerleri, teknolojileri ve stratejileri kullanarak yüksek performans kültürü oluşturmak.

Ödüllendirme

Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak, çeşitli stratejiler ve ödüller ile ekiplerimizi motive etmek.

Strateji, Planlama & Gelişim

Potansiyel bütün iş ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir İK ekibimizin olduğundan emin olmak.

Çalışan İlişkileri Yönetimi

İstihdam mevzuatını ve İK hizmetlerini yönetmek.

BAT’ye Ne Katacaksınız?

İK ekibimiz her zaman ana iş ortaklarımızdan arasında yer alıyor. Bu sebeple BAT’nin bir parçası olduğunuz andan itibaren İK stratejilerimizi daha da geliştirerek bize destek olmanızı bekleyeceğiz. Ayrıca global organizasyonumuz için ihtiyacımız olan yetenek havuzunu nasıl daha güçlü hale getirebileceğimiz konusunda da birlikte çalışacağız!

BAT Size Ne Katacak?

İK ekibi içerisinde hangi pozisyonda olursanız olun, sektörümüz sayesinde işinizdeki heyecanı ve çeşitliliği hissedeceksiniz. Eğer siz de çalışanlara birinci sınıf İK deneyimi yaşatmak için en az bizim kadar istekliyseniz BAT’de yeteneklerinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnsan Kaynakları departmanımızdaki açık pozisyonlar için: careers.bat.com .

max
large
medium
small
mobile