Finans

Yüksek Performanslı, Lider Ruhlu bir Finans Ekibi!

BAT’nin her kararında etkin bir rolü olan Finans ekibimiz, şirketimizin en temel yapı taşları arasında yer alıyor.

Neler Yapacaksınız?

İşimizin merkezinde yer alan ve karar verme aşamasının önemli bir parçası olan finans sadece bütçeleme ya da finansal raporlamadan ibaret değil! Finans ekibimizi, diğer departmanlarla sürekli işbirliği yaparak şirketimizin başarılarına katkı sağlayan en önemli oyunculardan biri olarak düşünebilirsiniz.

Finans departmanımız, kar ve büyüme rakamlarımızı arttırmak gibi konularda da diğer departmanlara iş ortaklığı yapıyor. Finans uzmanlarımız organizasyon bünyesinde bulunan çalışanlarımıza risk yönetimi, gider-gelir dengelemesi gibi konularda destek sağlarken, hissedarlarımızı bilgilendirerek karar verme aşamalarına destek olur, daha iyi bir organizasyon için titizlikle çalışır ve şirkette yapılan harcamalarla ilgili farkındalık kültürünü yaratmaya çalışır.

BAT’ye Ne Katacaksınız?

Kısaca biz geleceğin yüksek performanslı lider ruhlu yeteneklerini aramıza katmak istiyoruz. BAT Finans’ta çalışmak global stratejilerimizin belirlenmesine destek olmak demektir!

BAT Size Ne Katacak?

Merakınızı ve yeteneklerini zorlayacak projelere hazırlıklı olmalısınız. Finans departmanımız, stratejilerimizin belirlenmesini rol alarak , gelirleri arttırmak için yatırım yapar ve hissedarlarımıza kazanç sağlayarak sürekli büyüyen başarımıza katkı sağlar. Yeteneklerinizi hazine ya da vergi bölümünde geliştirerek finans bilgilerinizi zenginleştirebilir ya da iş ortağımız olarak organizasyonumuzun stratejilerindeki etkinizi arttırabilirsiniz. Global bir şirket olan BAT içinde başarılı bir finans kariyerine sahip olmanızı sağlayacak pek çok fırsat sizi bekliyor!

Finans departmanımızdaki açık pozisyonlar için: careers.bat.com 

max
large
medium
small
mobile