Pazarlama, Satış ve Dağıtım

Yenilikçi, Kararlı, Sorumluluk Sahibi ve Dünya Standartlarında bir Pazarlama, Satış ve Dağıtım Ekibi!

Yenilikçi, kararlı, sorumluluk sahibi ve dünya standartlarında bir satış ve dağıtım ekibinin parçası olmak ve bir şirketin sunabileceği en zorlu ve öğretici tecrübeyi deneyimlemek için doğru yerdesiniz.

Neler yapacaksınız?

Endüstrimizin tabi olduğu hukuki düzenlemeler gereği tütün sektöründe satış ve dağıtım faaliyetleri diğer sektörlere göre çok daha fazla efor ve yetenek gerektiriyor. Bu nedenle, yasal düzemlemeler ile uyumlu sorumluluk sahibi pazarlama ilkelerimize bağlı kalarak pazarlama, satış ve dağıtım girişimlerimizi farklılaştırıyor ve yenilikçiliğe önem vererek pazarlama faaliyetlerimizin temelini oluşturuyoruz.

BAT’deki Pazarlama, Satış ve Dağıtım çalışmaları aşağıdakileri içermektedir:

Pazarı Tanımak

Pazarın değişen ihtiyaçlarını ve tercihlerini tam olarak anlayabilmek işimizin en önemli parçası! Bunun için güçlü araştırma teknikleri kullanarak araştırmalarımızı yapıyor, araştırmalarımızdan çıkardığımız anlamlı sonuçlarla marka ve satış & dağıtım stratejilerimizi geliştiriyoruz.

Marka Oluşturmak

Marka geliştirme alanındaki çalışmalarımız, pazar dinamiklerinin iyi bilinmesini ve yeni yaklaşımlar ortaya koymayı kapsıyor. Türkiye'de geleneksel ürünlerimizle, bölgemizde yer alan diğer ülkelerde ise hem geleneksel hem de yeni nesil ürünlerimizle faaliyet gösteriyoruz. Bu noktada marka ekiplerimiz, Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Kıbrıs Bölgesi'nde bulunan ülkelerdeki farklı dinamikleri göz önünde bulundurarak marka stratejilerlerinin geliştirilmesi, öngörü ve marka planlarının oluşturulması ve ürünün doğru konumlandırılması gibi bir çok alanda sorumluluk alıyorlar.

İş Kanallarını Yönetmek

Satış ve dağıtım kanalları faaliyetlerimizle ürünlerimizin piyasaya arzını etkin bir şekilde yönetiyoruz. Bu doğrultuda uygun kanal stratejilerimizi geliştirme, ürün kategorilerimizi yönetme, anlaşmalar yapma ve fiyatlandırma gibi faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Ürünlerin Bulunurluğunu ve Dağıtımını Yönetmek

Ürünlerimizin doğru zamanda ve yasal düzenlemelere uygun yerlerde satın alınabilmesini sağlamak işimiz için kritik bir öneme sahip. Bu alandaki faaliyetlerimiz dağıtım stratejisi, planlarının geliştirilmesi, uygulanması, satışa yönelik organizasyonun kurulması ve stok yönetimi olarak özetleyebiliriz.

BAT’ye Ne Katacaksınız?

Doğru stratejiyi etkin bir şekilde uygulayarak sektörümüzde önemli oyunculardan biri haline geldik. Siz de aramıza katıldığınız ilk günden itibaren kendi değerinizi ve farkınızı bize katmaya başlayacaksınız! Eğer siz de stratejilerimizi ileri seviyelere taşıyacak bir BAT’li olmak istiyorsanız yaratıcı ve sorumluluk sahibi olmalı, analitik düşünmelisiniz!

BAT Size Neler Katacak?

BAT olarak size en iyilerden öğrenme ve birçok sektörde bulamayacağınız zorlukta projeleri yönetme fırsatını sunuyoruz.

External links

max
large
medium
small
mobile