Kariyer Gelişimi

En iyi yetenekleri BAT’ye kazandırarak performansımızı ve BAT liderlik kimliğini sürdürecek yeni bir miras yaratıyoruz.

Kariyerinizi uzun dönemli olarak öngörüyor ve geleceğinize sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Gelişim olanaklarımız ve iş arkadaşlarınızla birlikte yer alacağınız birbirinden çeşitli projeler sayesinde, size kariyerinizin her basamağında destek oluyoruz.

BAT olarak her çalışanımızın kendi gelişim programını sahiplenmesi bekliyoruz. Sizin kendinizi değerlendirmeniz, güçlü ve zayıf yönlerinizi fark etmeniz ve çalışma arkadaşlarınızdan geri bildirimler almanız konusunda sizi destekliyoruz. Gelecek liderlerimizden biri olarak, gelişiminizi sürekli tutacağınıza ve bu misyonu sahipleneceğinize; yeni fikirlere, yeteneklere ve görevlendirmelere açık olacağınıza olan inancımız tam! 

Liderlerin mirası

En iyi yetenekleri BAT’ye kazandırarak performansımızı ve BAT liderlik vizyonumuzu sürdürecek yeni bir miras yaratıyoruz. Şirket stratejimizin en önemli yapı taşlarından biri olan bu miras, sürdürülebilir büyüme ajandamıza ulaşmamıza yardımcı oluyor. Ek olarak, yeni nesil liderlerin gelişim sürecini desteklemek adına çalışanlarımızı da sorumluluk almaya teşvik ediyoruz.

BAT’de liderlik: 

 • İşimizi ticari bakış açısıyla yönetirken tüketici memnuniyeti her zaman işinin odağında olur, stratejik düşünür, sonuçları üretir ve sahiplenir, yeniliği ve değişimi şirketimize getirir! 
 • Liderleri ve takımları geliştirerek, iş birliği sağlayarak, iş arkadaşlarına ilham vererek, atik ve hızlı bir şekilde öğrenerek, işini hırslı, cesur ve dayanıklı bir şekilde yönetir.

Kendimize özgü bir liderlik mirası oluştururken, sizin de kendi kariyer gelişiminizi yönetmenizi istiyoruz. Sizi, geleceğin liderleri olarak görüyor ve sizden gelişim planınızı sahiplenmenizi bekliyoruz. Buna karşılık olarak, biz de kariyer planınızda size yeni hedeflere ulaşmanız için dört ana prensip ile destek veriyoruz: 

 1. Performansı yüksek olan çalışanları sürekli olarak geliştirmek 

  Hem işinizde hem de profesyonel ilişkilerinizde sürdürülebilir yüksek performans sergileyebileceğinizi göstermenizi bekliyoruz. 

 2. Liderlik özelliklerinizi güçlendirmek

  Güçlü bir lider olmak BAT’deki bütün çalışanlarımızda aradığımız bir özellik olup; her kariyer seviyesini ve yaptığımız tüm işlerini kapsayan bir liderlik tanımına sahibiz. Liderlik tanımımıza uygun olarak gerek yöneticilerinizden gerekse çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız geri bildirimlerle gelişiminizi destekliyoruz. 

 3. Kritik Deneyimlere Odaklanmak

  Kariyer gelişiminizin bazı temel deneyimlere bağlı olduğuna inanıyoruz. Kritik deneyimlere odaklanarak kariyerinizin her basamağında sizi bir sonraki adıma taşıyacak belirli yeteneklerinizi ve kapasitenizi geliştireceksiniz. 

 4. Kendi gelişim planını yaratmak

  BAT olarak sizi, bağlı olduğunuz yöneticilerinizle ve iş arkadaşlarınızla düzenli olarak görüşerek hedeflerinizi belirlemeniz konusunda destekliyoruz. Bu öğrenme modelimiz, dengeli bir gelişim planı için iyi bir başlangıç oluşturuyor. 

Gelişim Olanakları

Gelişiminizi daha verimli bir hale getirebilmek adına yeni bilgiler ve yetenekler öğrenmenize yardımcı olacak püf noktaları öğrenmenin gelişiminizde kritik bir rol oynadığını düşünüyoruz. Biz de bu yüzden eğitim ve gelişim ajandamızda 70:20:10 modelini (bilginin %70’i iş tecrübesinden, %20’si çevreden, %10’u ise eğitimlerden kazanıldığına ilişkin model) uyguluyoruz.

BAT olarak gelişiminizde 70:20’de yapılan aktiviteleri temel olarak alıyor ve gelişiminizi online eğitim programları, sanal ve fiziki eğitim imkanları ile destekliyoruz.

max
large
medium
small
mobile