Uluslarası Kariyer

Siz yeter ki bize potansiyelinizi gösterin, BAT’de kariyer fırsatları sonsuz.

Uluslarası bir görevde çalışmak BAT’de yalnızca belli bir kitleye özgü bir ayrıcalık değil. BAT olarak kuruluşumuzdan beri uluslararası bir kimliğe sahibiz. Bu yüzden daha ilk günden bu düşünceye alışmanızı, sahiplenmenizi ve keyif alacağınız bir alışkanlığa çevirmenizi bekliyoruz.

Uluslararası kariyer olanakları stratejimiz hem işimizin başarısı hem de yeteneklerimizin gelişimi için hayati bir öneme sahip. Yaptığımız görevlendirmelerle hem doğru yerlere doğru yetenekleri yerleştirerek başarılı iş sonuçları elde ediyoruz, hem de çalışanlarımıza benzersiz bir yurtdışı deneyimi fırsatı sunuyoruz.

Global olarak 180’i aşkın pazarda birçok farklı ülkede görev alan yaklaşık 1,000 çalışanımız bulunuyor. Buna ek olarak, sürekli ya da geçici global projelerde görevlendirilmiş çalışanlarımız da var. Türkiye olarak, globale yetenek ihraç ediyoruz, 45’in üzerinde Türk çalışanımız yurtdışında 15 farklı ülkede görev yapıyor.

Siz yeter ki bize potansiyelinizi gösterin, BAT’de kariyer fırsatları sonsuz...

Global İş Ağımız

Birlikte çalışmak şirketimizin DNA’sında var: hem kültürel hem de coğrafi olarak geniş bölgelere yayılan 180’den fazla pazarda operasyonlarımızı sürdürürken birlikte çalışmak kaçınılmaz. Düzenli olarak başka pazarlarda bulunan BAT’lilerle yaptığımız bilgi paylaşımları ve BAT’yi küresel çapta etkileyecek kararlar aldığımız her aşamada birlikte çalışmamız oldukça olağan bir durum. Diğer ülkelerdeki ekiplerle çalışarak, kendi bölgenizin ötesinde pazarlarda görev alma şansına ve yeteneklerinizi uluslarası projelerde gösterme olanağına sahipsiniz.

BAT’deki global iş ağı sayesinde sık sık başka ülkere seyahat etmenizi gerektirecek fırsatlar sizleri bekliyor. Bunlar arasında:

  • Uluslarası İş Gezileri
  • Eğitim Programları
  • Eğitim Programları
  • Workshoplar
  • Endüstri, Yetenek Ve Ürün Konferansları yer alıyor.
max
large
medium
small
mobile