BAT Journey

BAT’nin kalbine doğru bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

BAT Journey, Üniversite öğrencilerine BAT’nin çalışma ortamını yakından tanıtmak için düzenlediğimiz açık ofis etkinliğimiz. Etkinliğimizi hem Samsun fabrikamızda hem de İstanbul merkez ofisimizde farklı tarihlerde gerçekleştiriyoruz. Etkinliğimiz kapsamında bir tam gün boyunca öğrencileri merkez ofisimizde veya Samsun fabrikamızda ağırlayarak onlara BAT’deki çalışma ortamımızı, departmanlarımızın çalışma prensiplerini ve çalışanlarımızı birebir tanıma fırsatı sunuyoruz. 

BAT Journey Samsun

Samsun Fabrikamızda düzenlenen BAT Journey etkinliğimizde Türkiye’nin farklı şehirlerinden katılımcılarımızı Samsun Fabrikamıza davet ediyoruz. Katılımcılarımız tüm gün boyunca Operasyon bölümümüzün liderlik ekibi ile birebir tanışma ve yakın zamanda kendileri ile benzer yollardan geçmiş genç yeteneklerle bağlantı kurma imkanı yakalarken, fabrika gezisi ile de üretim süreçlerini birebir gözlemleyebiliyorlar.

Katılımcılar ayrıca Operasyon departmanı altında bulunan Tedarik Zinciri, Kalite, Mühendislik, Satın Alma, Finans ve İnsan Kaynakları gibi fonksiyonların da nasıl çalıştığını görme şansı yakalıyorlar. BAT liderleri eşliğinde yapılan vaka çalışmaları ile tecrübelerini ve bilgilerini arttırırken, Samsun içerisinde yapılan gezilerle de Samsun’da hayata ilişkin bilgi sahibi oluyorlar.

BAT Journey İstanbul

İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde düzenlediğimiz BAT Journey İstanbul etkinliğimizle öğrencilere hem çalışma ortamımızı yerinde gözlemleme hem de Satış & Pazarlama, Hukuk ve Kurumsal İlişkiler, Finans, İnsan Kaynakları gibi departmanlarımızın liderleri ve genç yetenekleriyle buluşup, BAT’nin global ve Türkiye organizasyonu hakkında detaylı bilgiler edinme fırsatını yaratıyoruz. Düzenlenen oturumlarda hem BAT hem de kariyerleri ile ilgili sorularına cevap bulma şansı yakalayan öğrencilerimizin, aynı zamanda vaka çalışmaları, çeşitli aktiviteler ve sürprizlerle keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Kimler Başvurabilir?

Türkiye’nin dört bir yanından tüm üniversite öğrencileri programımıza başvurabilir. Değerlendirmelerde 3. ve 4. sınıf öğrencilere öncelik tanıyoruz.

Nasıl Başvururum?

Programa başvurabilmek için online başvuru yapmanız gerekiyor. Programların tarihlerini BAT sosyal medya kariyer sayfalarımızdan takip edebilirsiniz

Link  ten bizi takip ederek başvurulardan haberdar olabilirsiniz.

External links

max
large
medium
small
mobile