Çalışma Ortamımız

İlham Veren bir Çalışma Ortamı…

BAT olarak fırsatlar yaratan, her çalışanımızın çoşkusunu ve tutkusunu harekete geçirebileceği, bütün çalışanlarımıza özgürlük ve sorumluluk veren bir organizasyonuz.

Klasik bir ofisten ziyade her yerde çalışılabilen, fonksiyonel ama aynı zamanda keyifli bir konsepte sahip ofislerimizi tamamıyla ekiplerimizin özgür ve rahat bir ortamda çalışabilmesi için tasarlandık. Çalışanlarının mutlu ve huzurlu olmadığı bir kurumun sürdürülebilir başarı sağlamasının mümkün olmayacağına inanıyoruz.

BAT olarak ofislerimizi çalışanlarımızın görüşleri ve beklentileri doğrultusunda tasarlıyoruz. Türkiye’deki merkez ofisimiz, dünyanın dört bir yanından projelerin paylaşıldığı mimarlık alanında son derece prestijli bir platform olan Office Snapshots tarafından en iyi ofislerden biri seçildi. Office Snapshots’ta yayınlanan 3.500 ofis arasından belirlenen “En İyi 25 Ofis” sıralamasında BAT olarak 13. sırada yer aldık. Samsun’da bulunan fabrikamızda ise sinema salonundan sessiz çalışma odalarına, özel tasarlanmış toplantı odalarından eğlence alanlarına kadar birçok ilham verici çalışma alanı bulunuyor.

BAT olarak Türkiye’de bu sıralamaya girmeyi başaran tek ofis olmanın da gururunu yaşıyoruz.

max
large
medium
small
mobile