Yeni Mezunlar

Global Graduate ( Yönetici Adayı ) Programı

What are You Made Of ?

Bazıları diğerlerinden daha hırslıdır. Daha yenilikçidir. Bazıları yeni koşullara ve değişime daha iyi uyum sağlar. Daha cesurdur. Çok az insan bu özelliklerin tümünü bünyesinde barındırır. Biz, BAT'de bunlara Liderlik Özellikleri diyoruz. Eğer siz de bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizi de 18 aylık Global Graduate Yönetici Adayı programımıza bekliyoruz. 

Global Graduate Programı Hakkında

BAT Global Graduate programı yeni mezunlara veya maksimum 2 yıl tecrübeli adaylara yönelik hızlandırılmış bir yönetici yetiştirme programıdır. Bu benzersiz program, sizi daha ilk günden profesyonel hayata dahil ediyor; birinci sınıf global bir eğitim programı ve mentorlük-koçluk desteği ile potansiyelinizi ortaya çıkarıyor, uluslararası deneyimler ve rotasyonlarla sizi önünüzdeki başarılı kariyer yolculuğuna hazırlıyor.

Global Graduate programı kapsamında işe alım yaptığımız alanlar:

  • Pazarlama & Ticari Fonksiyonlar
  • Finans
  • İnsan Kaynakları - Hukuk ve Kurumsal İlişkiler
  • Operasyon

Global Graduate Programı’nda Gelişim

BAT’de gelişimin ilk etapta kişinin kendi motivasyonuna bağlı olduğuna inanıyoruz. Kariyerinizde ilerlemek için size tüm imkanları sağlayacağız ancak inisiyatif alıp almamak sizin elinizde. Öğrenimlerinizin ve gelişiminizin %70’i iş başında olacak, %20’si ise koçlar, mentörler ve iş arkadaşlarınız ile gerçekleşecek. %10’u ise aşağıda göreceğiniz, size sağlayacağımız eğitim fırsatlarından oluşacak: 

Oryantasyon Programı 

BAT’ye ve çalışacağınız departmana ilişkin kapsamlı oryantasyon programımız. 

BAT Akademisi 

BAT Akademisi, dünyanın dört bir yanından tanışacağınız GG'ler ve kıdemli meslektaşlarınızla birlikte uluslararası eğitimler ve görevler içeren  2 haftalık yoğun bir liderlik eğitim programımızdır.

Akademi, dünya çapındaki yönetici adaylarıyla  deneyimlerinizi paylaşabilmeniz, başarılarınızı kutlayabilmeniz, birlikte gelişebilmeniz ve BAT'i  tanımlayan küresel topluluk ve işbirliği duygusunu kucaklayabilmeniz için  harika bir fırsattır.

Dünya Standartlarında Eğitimler

Dijital platformlarımızla desteklediğimiz  eğitim ve gelişim ajandamızın yanı sıra BAT Akademisi ve Romanya GG Bootcamp gibi programlarımızla da GG'lerimiz,  Global GG network'ü ile uluslarası eğitim ve çalışma deneyimi elde etme fırsatı yakalıyorlar.

Neler Yapacaksınız?

İlk günden itibaren yoğun programlarımız ile etkili bir başlangıç yapacaksınız, gerçek bir işiniz olacak ve sizden bize işimizin başarısı için gerekli sonuçları getirebileceğinizi kanıtlamanızı bekliyoruz.

Tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak bizim en büyük hedefimiz ve bu yüzden sizden de üzerinize düşen işi, karşılaşabileceğiniz zorlukları ve birlikte çalışacağınız insanlardan edinebileceğiniz fırsatları anladığınızı göstermenizi istiyoruz.

İçinde bulunduğunuz pozisyon, işimizin ihtiyaçları ve parçası olduğunuz departmana göre değişiklik gösterecek. Fakat nerede ya da hangi pozisyonda olursanız olun, çok kısa bir zamanda ciddi ve gerçek bir deneyim kazanacaksınız.

Kariyer Yolculuğunuz

Global Graduate Programı’mızı sizi daha güçlü, daha etkili liderlere dönüştürmek için bir basamak olarak görüyoruz. Programımız sayesinde tüketiciler hakkındaki anlayışınızı, işlevsel becerilerinizi ve pratik deneyimlerinizi geliştirebilir; kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Programımız 18 ay içerisinde sizleri yönetici adayı pozisyonuna hazırlayacak şekilde tasarlanmıştır.

1) Global Graduate Programı

Bir yıllık yoğun gelişim programları ve rotasyonlar ile tüketici anlayışınızı, işlevsel becerilerinizi ve pratik deneyimlerinizi geliştireceksiniz. 

2) Junior Manager

Bir yılın sonundaki ilk yöneticilik pozisyonunuzda tüketicileri daha iyi anlarken işlevsel ve liderlik yeteneklerinizi geliştireceksiniz. 

3) Manager

Artık gerçek bir lidersiniz, kariyerinizde başarılı bir şekilde ilerlemeye devam edeceksiniz.

Global Graduate programı ile ilgili detaylı bilgi için Global Kariyer Sitemiz i ziyaret edin. 

max
large
medium
small
mobile