Yeni Mezunlar

Global Graduate ( Yönetici Adayı ) Programı

What are You Made Of ?

Bazıları diğerlerinden daha hırslıdır. Daha yenilikçidir. Bazıları yeni koşullara ve değişime daha iyi uyum sağlar. Daha cesurdur. Çok az insan bu özelliklerin tümünü bünyesinde barındırır. Biz, BAT'de bunlara Liderlik Özellikleri diyoruz. Eğer siz de bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, sizi de 1 senelik Global Graduate Yönetici Adayı programımıza bekliyoruz. 

Global Graduate Programı Hakkında

BAT Global Graduate programı yeni mezunlara veya maksimum 3 yıl tecrübeli adaylara yönelik hızlandırılmış bir yönetici yetiştirme programı… Bu benzersiz program, sizi daha ilk günden profesyonel hayata dahil ediyor; birinci sınıf global bir eğitim programı ve koçluk desteği ile potansiyelinizi ortaya çıkararak sizi önünüzdeki başarılı kariyer yolculuğuna hazırlıyor.

Global Graduate programı kapsamında işe alım yaptığımız alanlar:

•   Pazarlama & Satış
•   Finans
•   İnsan Kaynakları
•   Operasyon

Global Graduate Programı’nda Gelişim

BAT’de gelişimin ilk etapta kişinin kendi motivasyonuna bağlı olduğuna inanıyoruz. Kariyerinizde ilerlemek için size tüm imkanları sağlayacağız ancak inisiyatif alıp almamak sizin elinizde. Öğrenimlerinizin ve gelişiminizin %70’i iş başında olacak, %20’si ise koçlar, mentörler ve iş arkadaşlarınız ile gerçekleşecek. %10’u ise aşağıda göreceğiniz, size sağlayacağımız eğitim fırsatlarından oluşacak: 

Oryantasyon Programı 

BAT’ye ve çalışacağınız departmana ilişkin kapsamlı oryantasyon programımız. 

BAT Akademisi 

Program kapsamındaki  yönetici adaylarımızın katıldığı Londra’da gerçekleşen 2 haftalık yoğun eğitim programı.

Dünya Standartlarında Eğitimler

3000’i aşkın online ve birinci sınıf eğitim programlarımız.

Neler Yapacaksınız?

İlk günden itibaren yoğun programlarımız ile etkili bir başlangıç yapacaksınız, gerçek bir işiniz olacak ve sizden bize işimizin başarısı için gerekli sonuçları getirebileceğinizi kanıtlamanızı bekliyoruz.

Tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak bizim en büyük hedefimiz ve bu yüzden sizden de üzerinize düşen işi, karşılaşabileceğiniz zorlukları ve birlikte çalışacağınız insanlardan edinebileceğiniz fırsatları anladığınızı göstermenizi istiyoruz.

İçinde bulunduğunuz pozisyon, işimizin ihtiyaçları ve parçası olduğunuz departmana göre değişiklik gösterecek. Fakat nerede ya da hangi pozisyonda olursanız olun, çok kısa bir zamanda ciddi ve gerçek bir deneyim kazanacaksınız.

Kariyer Yolculuğunuz

Global Graduate Programı’mızı sizi daha güçlü, daha iyi liderlere dönüştürmek için bir basamak olarak görüyoruz. Programımız sayesinde tüketiciler hakkındaki anlayışınızı, işlevsel becerilerinizi ve pratik deneyimlerinizi geliştirebilir; kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Programımız 1 yıl içinde sizleri yönetici adayı pozisyonuna hazırlayacak şekilde tasarlanmış olup kariyerinizde izleyeceği yol aşağıdaki şekilde olacak: 

1) Global Graduate Programı

Bir yıllık yoğun gelişim programları ve rotasyonlar ile tüketici anlayışınızı, işlevsel becerilerinizi ve pratik deneyimlerinizi geliştireceksiniz. 

2) Junior Manager

Bir yılın sonundaki ilk yöneticilik pozisyonunuzda tüketicileri daha iyi anlarken işlevsel ve liderlik yeteneklerinizi geliştireceksiniz. 

3) Manager

Artık gerçek bir lidersiniz, kariyerinizde başarılı bir şekilde ilerlemeye devam edeceksiniz.

Global Graduate programı ile ilgili detaylı bilgi için Global Kariyer Sitemiz i ziyaret edin. 

max
large
medium
small
mobile