İşimiz

Tütün ve ürünleri hakkındaki tartışmaların yanı sıra sektörümüzle ilgili bilinmesi gereken birçok konu var. Küresel çaptaki operasyonlarımızın her aşamasında faaliyetlerimizi sorumluluk bilinciyle yönetiyoruz.

Tütün üretiminin ne kadar hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunun bilincindeyiz. Türkiye’deki üretimimlerimizi büyük bir özenle, stratejik öneme sahip Samsun’daki üretim üssümüzde gerçekleştiriyoruz.

Dünyanın önde gelen uluslarası tütün şirketlerinden biri olarak ürünlerimizin içerdiği risk faktörünün bilinciyle sorumluluk sahibi bir pazarlama stratejisi izliyoruz.

Tütünün kamu sağlığı üzerindeki etkilerini azaltmaya katkıda bulunacak ve yetişkin tüketicilerin yasal bir ürünün tüketimi ile ilgili bil
inçli tercihler yapmalarını sağlayacak tüm tütün düzenlemelerini destekliyoruz.

BAT olarak tütün endüstrisi, tüketici sağlığı ve operasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz ülkenin mali gelirleri için ciddi bir sorun teşkil eden ‘kaçak sigara’ ile de mücadeleye destek veriyoruz.

BAT olarak ayrıca çevre sağlığı ile iş güvenliğini son derece önemsiyoruz. Bu konu sorumluluk sahibi bir şirket olarak öncelikliklerimiz arasında yer alıyor.

max
large
medium
small
mobile