BAT'de Hayat

Kendinizi BAT’de Hayal Edin!

Amacımız geleceğin liderlerini yetiştirirken, işimizi büyütmek! BAT’nin kültürü, kişilerin sorumluluklarına ve işimize olan bağlılığına dayalı geliştirici ve destekleyici bir kültür. Bu kültür, farklı profillerden yetenekleri BAT'ye çekiyor.

Kendinizi BAT’de hayal edin

Zorlu ve rekabeti yüksek bir pazarda bulunmamıza rağmen gücümüze ve çalışanlarımıza olan inancımız sayesinde her sene daha da büyük başarılara imza atıyoruz. Aramıza yeni katılanlardan da performans kültürümüze azim ve yetenekleriyle katkı sağlamalarını bekliyoruz.

BAT’de çalışmak, size farklı öğrenme imkanları tanıyacak büyük ve global bir yetenek havuzunun bir parçası olma imkanı sunuyor. Koçluk, mentorluk desteği ve görev alacağınız global projeler sayesinde yetenekli ve ilham verici ekiplerden yeni şeyler öğrenip sizler de başarılarımıza katkıda bulunarak bu başarıların bir parçası olabilirsiniz.

Deneyimler, fırsatlar gibi ödüller ve başarı duygusu işimizin vazgeçilmez bir parçası. BAT’de büyük ya da küçük her başarı bizim için değerli ve kutlanmaya değer.

max
large
medium
small
mobile