Kullanım koşulları

 

Tanımlar

Bu web sitesinde “British American Tobacco Türkiye, “biz”, “bize”, “bizi” ve “bizim” ifadeleri, British American Tobacco Türkiye Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş. şirketine atıfta bulunmak amacıyla kullanılmaktadır.

“British American Tobacco”, “Grup” ve “British American Tobacco Grubu”; British American Tobacco p.l.c. ve British American Tobacco Türkiye Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş de dahil olmak üzere, British American Tobacco p.l.c.’ye doğrudan ve dolaylı olarak bağlı dünya çapındaki tüm iştiraklerden oluşan grup şirketlerine atıfta bulunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Şartlar ve koşullar

Bu web sitesi British American Tobacco Türkiye Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş tarafından yönetilmektedir. Lütfen bu şart ve koşulları dikkatle okuyunuz. Bu web sitesini kullanmanız, bu koşulların bağlayıcılığını kabul etmeniz anlamına gelmektedir. Bu koşulların bağlayıcılığını kabul etmiyorsanız, bu web sitesine ulaşmamalı veya bu web sitesini görüntülememelisiniz.

Kullanım koşulları dört bölümden oluşmaktadır. Bu bölümde genel şart ve koşullar belirtilmektedir. Aşağıdaki diğer bölümlerde Çevrimiçi Gizlilik Bildirimimiz, kurum dışı web sitelerimize ilişkin bir sorumluluk reddi ve genel kullanım koşulları yer almaktadır.

Bu web sitesine ilişkin tüm sorularınızı, "İletişim” bölümünden e-posta aracılığıyla iletebilir veya British American Tobacco Türkiye Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş’nin Kurumsal İletişim Departmanıyla iletişime geçebilirsiniz.Mohakhali, Dhaka-1206.

Harici web sitelerine linkler

Bu web sitesi, kendi şart ve koşullarına tabi olan harici web sitelerine linkler içermektedir. Bu harici web sitelerinin içeriğine ilişkin sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu linkler sadece sizler için kolaylık olması amacıyla verilmiştir. Herhangi bir tarafın, ürünün veya hizmetin onaylanmış olduğu ima edilmemektedir ve buna uygun olarak British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş herhangi bir içeriğin doğruluğuna veya yanlışlığına veya bu gibi diğer sitelerde gerçekleştirilen herhangi bir faaliyetin güvenliğine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edemez. Bu link verilen siteler üzerinde yer alan bu gibi herhangi bir içeriğin, malın veya hizmetlerin kullanımının veya bunlara duyulan güvenin neden olduğu veya bunların neden olduğu iddia edilen veya bunlarla bağlantılı olan tüm zarar, hasar veya maliyetten doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığımızı kabul etmiş bulunuyorsunuz. Bu siteleri kullanmanızdan doğan risk tamamıyla kendinize aittir.

Kullanım koşulları – Genel

 1. Bu web sitesi, özel olarak belirtilmedikçe herhangi bir garanti veya teminat olmaksızın tarafınıza ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, sadece genel bilgi amaçlıdır. British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş bu web sitesinde yer alan bilgilerin, dahil edildikleri sırada doğru olduğundan emin olmak için tüm makul çabayı sarf etmiştir.
 2. Bu web sitesinde açıkça belirtilenler dışında, British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş, herhangi bir web sitesinin kullanımından veya içeriğinden veya tarafınızdan gönderilen veya tarafınızca alınan herhangi bir mesajdan sorumlu değildir.
 3. Bu web sitesinde kullanılan tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş ve/veya lisans verenlerine aittir. Web sitesini bu koşullara uygun şekilde kullanmak üzere var olan sınırlı hak dışında web sitesinde hiçbir hakkınız bulunmamaktadır. Bu web sitesinden kişisel, ticari olmayan amaçlı kullanım için bilgi ve içerik çıkışı alabilir veya indirebilirsiniz. Bu web sitesinin herhangi bir parçasını veya içeriğini herhangi bir ortam üzerinden satışa çıkarmanız, satmanız veya dağıtımını yapmanız yasaktır. British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş tarafından yazılı olarak yetkilendirilmedikçe, İnternet üzerinde köprü bağlantıları aracılığıyla veya başka şekillerde web sitesinin herhangi bir bölümünü başka bir web sitesinin bir bölümü olarak erişime sunmanız yasaktır.
 4. Bu web sitesini hiçbir yasal olmayan amaçla kullanamazsınız ve özellikle hakaret içerikli, müstehcen, küfür içeren, ahlaka aykırı veya herhangi bir kişinin gizliliğini ihlal eden herhangi bir içerik göndermeyeceğinizi, kullanmayacağınızı, yayınlamayacağınızı veya böyle bir içeriğe izin vermeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir istenmeyen tanıtım içerikli veya reklam amaçlı materyal, istenmeyen mail veya benzer materyaller veya bu web sitesinin çalışmasını veya bu web sitesinin diğer ziyaretçiler tarafından kullanımını etkileyebilecek herhangi bir büyüklükte mesaj göndermeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.
 5. British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş, herhangi bir zaman, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesinin tamamını veya herhangi bir bölümünü geliştirme, tadil etme, değiştirme, yayınını durdurma veya sürekli olarak yayından kaldırma ve web sitesine erişimi kısıtlama veya yasaklama hakkını saklı tutar.
 6. British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş, bu web sitesinin 18 yaşın altındaki ziyaretçileri hakkında kasten hiçbir bilgi toplamayacaktır. British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş herhangi bir çocuğun herhangi bir bilgi verdiğinin farkına varması halinde, bu bilgi British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş’nin kayıtlarından derhal silinecektir.
 7. İşbu belgeyle, bu web sitesini yanlış kullanmanız veya bu koşulları ihlal etmeniz sonucunda British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş tarafından katlanılan veya British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş ye yüklenen tüm masraflara, taleplere, kayıp ve zararlara (yasal ücretler de dahil olmak üzere) karşı British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş’yi tazmin etmeyi kabul etmektesiniz.
 8. Bu koşulları ihlal etmeniz halinde British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş, tercihi kendisine ait olarak bu web sitesine erişiminizi askıya alabilir, engelleyebilir ve size erişim sunmayı reddedebilir.
 9. Bu web sitesi tarafınıza ücretsiz olarak sunulmaktadır ve gerek British American Tobacco Türkiye, gerekse British American Tobacco Grubu dahilindeki başka bir şirket tarafınıza karşı (kendi ihmalinden kaynaklanan kişisel yaralanma veya ölüm ve dolandırıcılık halleri hariç olmak üzere) veya bu web sitesiyle bağlantılı olarak ortaya çıkan akdi veya herhangi bir haksız fiilden (ihmal dahil) kaynaklanan herhangi bir sorumluluk kabul etmektedir. Tek başvuru yolunuz bu web sitesinin kullanımına son vermektir.
 10. Bu koşullar zaman zaman British American Tobacco Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş tarafından değiştirilebilir.
 11. Bu Şartlar ve Hükümler ve bu sitenin içeriği Türkiye hukukuna ve yasalarına tabidir ve bu konuda Türkiye mahkemelerinin münhasır yargı yetkisi vardır
max
large
medium
small
mobile