Bilgi ve Dijital Teknolojiler

Global ve Yeni Nesil Teknolojilere Sahip Bir Ekip!

Dünyanın önde gelen uluslarası şirketlerinden biri olarak ileri teknoloji bizim için oldukça önemli… Bilgi ve Dijital Teknolojiler (IDT) departmanının da bu doğrultuda beklentilerimizi her zaman fazlasıyla karşılayacak nitelikte olması işimizde oldukça kritik bir rol oynuyor.

Neler Yapacaksınız?

BAT Bilgi Teknolojileri departmanımız oldukça global bir yapıya sahip. 1,500 yetenekli IT profesyonelimiz, 132 pazarda 43,000’den fazla çalışana iş ortaklığı yapıyor.

Şu an şirketimizin gelişimini ve büyümesini desteklemesi adına yeni nesil teknolojik değişimler üzerine çalışmaktayız.

Bize Katılmanın Tam Zamanı…

IDT ekibimizin çalıştığı başlıca alanlar şunlar: Öncelikle bize danışmanlık yaparak iş analizi ve iş süreçlerinin yeniden yapılandırılmasında destek oluyorlar. Bunun için gerekli olan uygulama ve sistem geliştirmelerinden, E- iş platformlarının kurulumundan ve bilgi işlem stratejimizi belirleyerek ilgili projelerin yönetiminden sorumlular.

BAT’ye Ne Katacaksınız?

İhtiyacınız olan özellikler pozisyona göre değişmekle birlikte sizde bulunmasını beklediğimiz bazı temel özellikler de var: alanınıza tutku duyuyor olmanız, sesinizi duyurabilmeniz, fikirlerinizin arkasında durmanız ve hepsinden de önemlisi güzel işler başarmaya istekli olmanız.

BAT Size Ne Katacak?

Global ve yerel IDT ekiplerimiz pek çok alanda farklı görevler üstleniyorlar. Eğer IDT’de kendinize global bir kariyer planlamak için istekliyseniz, istediğiniz her şeyin belki de daha fazlasını BAT’de bulabilirsiniz. Burada yeteneklerinizi zorlu projelerle geliştirebilir, işimizi daha da ileriye götürecek yeni nesil teknolojiler ile birbirinden yetenekli insanlarla çalışabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri departmanımızdaki açık pozisyonlar için: careers.bat.com .

External links

max
large
medium
small
mobile