british american tobacco turkiye - Neden British American TobaccoZorlanın. Esinlenin. Kendiniz olun.

Eğer zorlu koşullar arıyorsanız, sizi heyecanlardıracak bir kariyer istiyorsanız, British American Tobacco aradığınız şirket olabilir. British American Tobacco’daki kariyeriniz boyunca size sorumluluk vereceğiz ve zaman zaman oldukça zor koşullarda başarılı olmanızı bekleyeceğiz. Yapmayacağımız şey ise sıkılmanıza neden olmak ve yeteneklerinizi boşa harcamak. Biz çalışanlarımızı bireysel özellikleri ve kendilerine ait özel yetenekleri ile değerlendiriyoruz.
Ürünleri dünya çapında 180 pazarda satılan 60,000 çalışana sahip dünya’nın en uluslararası tütün şirketi olarak gerçekten fikirleriyle katkıda bulunan ve fark yaratan en iyi çalışanları çekmenin ve bizimle kalmalarını sağlamanın önemine inanıyoruz.

Farklılık Bizim Avantajımızdır

Farklı kültürlere ve geçmişe sahip olan çalışanlarımız zorlukları imkanlara dönüştürmemizi sağlıyor. Bu farklılıklar bizim işimizde ortak bir noktada birleşiyor: Kişisel seçimleri ve seçme özgürlüğünü destekliyoruz- ve bu felsefe tüm işimizi etkiliyor. Tartışmaya açık olmak, işimizi heyecan verici ve herkese konuşma hakkı veren bir şekilde geliştirmemizi sağlıyor. Takımları yetkilendirmek taze fikirler, değişik deneyimler doğuruyor ve bizi daha keskin, yenilikçi ve oyunun öncüsü haline getiriyor.

Siz Farklısınız, Peki Neye Ulaşmak İstiyorsunuz?

İsteklerinizi ve hedeflerinizi en iyi sizin bildiğinize inanıyoruz. Biz yardımcı olmaya hazırız ama burada kariyer yolunuza karar vermeye gelince siz işbaşında olacaksınız.

Etkileyici ve ilham veren liderlerimiz farklılıklarımızı gerçekten önemseyecek ve farkınızı ortaya koymanız adına sizleri destekleyecek. Sizi hem profesyonel hem coğrafi anlamda yeni yerlere götüreceğiz ve aklınızı yeni fikirlere açık hale getireceğiz.

Geleceği Planlamak

British American Tobacco Türkiye olarak hedefimiz yerel yeteneklerimizi daha üst seviylere çıkarmak olsa da, uluslararası kariyer gelişimine çok önem veriyoruz ve güçlü yönetici potansiyeline sahip çalışanlarımızı farklı ülkelere gönderebiliyoruz.


Son güncelleme tarihi: 22/07/2019 17:08:06 GMT