british american tobacco turkiye - Eğitim ve GelişimBaşarılı bir kariyer için doğru başlangıcı yapabilmenin önemini anlıyoruz. Burada yönetici adaylarımızın eğitim ve gelişimine bakış açımızı görebilirsiniz:
Oryantasyon
Oryantasyon; şirketimiz, hedeflerimiz, ürünlerimiz ve pazar hakkında bilgi almanızı sağlar, kurumsal kılavuz ilkelerimizi ve kültümüzü, her fonksiyonun görevlerini ve sektörün durumunu tanıtır. Aynı zamanda ürünümüz ve onun pazarlamasını nasıl yaptığımız hakkında bilgi edinirsiniz
Fonksiyonel Gelişim
Yetkinliklerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan temel işe alındığınız departmanda size verilir. Aynı zamanda koçunuzun ve mentörünüzün desteğiyle de performans hedeflerinizi belirler ve onlara ulaşmak için çalışmaya başlarsınız.
Yönetim Becerileri Gelişimi
Gelecekteki rollerinizde ihtiyaç duyacağınız yönetim becerilerini hem sınıf eğitimleri hem de iş üzerinde eğitimlerle kazanmanızı sağlanır.
İş Farkındalığı
İş hakkında anlayış kazanmanızı sağlar ve her departman tarafından oynanan rolü anlatır. Diğer deyişle, sizin kendi sorumluluklarınız ve hatta coğrafi bölgeniz dışında kalan işler hakkında da bilgi sahibi olmanızı bekliyoruz. Hatta şu anda yürüyen iş yapış şekillerini sorgulamanızı ve pozitif değişiklikler getirmenizi bekliyoruz. Bunun için sizi dinleyeceğiz ve bilgilerinizi geliştirmeniz için gerekli olan geribildirimleri sizinle paylaşacağız.
Performans Değerlendirme
Başarınızı düzenli performans değerlendirmeleri ile takip ederiz. 6 ayda bir resmi, 6 haftada bir resmi olmayan düzenli ve yapıcı geribildirim verilmesi ile programın belirlenen hedeflerine ulaşmanızı garantilemeye çalışırız.

Son güncelleme tarihi: 22/07/2019 17:08:06 GMT