british american tobacco turkiye - Global Yönetici Adayı ProgramıYönetici Adayı (MT) Programımız size iş hayatınızın başında ihtiyacınız olan mükemmel başlangıcın kapılarını açıyor! Bu programa katılarak fonksiyonel ve yönetimsel becerilerinizi, aynı zamanda iş farkındalığını geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim ve Gelişim

Bu iki yıllık program size şirketimizde hızlı bir kariyer gelişim imkanı sağlarken biz de gelecekteki liderlerimizi yetiştiririz.
Yönetici adaylarımız tüm program boyunca üç kaynaktan destek alıyor:
Koçunuz aynı zamanda bölüm müdürünüz olacak ve sizin programdan en büyük faydayı sağlamanıza destek olacak,
Mentörünüz farklı bir fonksiyondan deneyimli bir yönetici olacak ve sizinle kendi deneyimlerini paylaşacak,
Diğer yönetici adaylarımız da size dünyanın diğer yerlerindeki yönetici adaylarıyla bağlantı kurmanızı sağlayacak
Öğrenme

Düzenli olarak yönetici adaylarımızın gelişimini takip ediyoruz, değerlendirmeler yapıyoruz ve başarılı olmanız için gereken tüm desteği ve kaynakları sağlamaya çalışıyoruz. Aynı zamanda becerilerinizi ve bilgi düzeylerinizi iç ve dış kaynaklardan geliştirmeniz için sürekli destek veriyoruz. Rol modellerle çalışmanın önemli olduğunu ve anlamlı koçluk ve geribildirimin kişisel gelişimi artıracağına inanıyoruz.
Programın başından itibaren yönetici adaylarımız kontrol altında oluyor. Düzenli değerlendirmelerde, koçunuz ve mentörünüz kendi gelişiminizin sorumluluğunu almanız ve kariyerinizi bizimle beraber yönlendirmeniz konusunda sizi cesaretlendiriyor.

Yönetici Adayı Programından Sonra

Peki program tamamlanınca ne oluyor? Hedeflenen performansı göstermenin ödülü, British American Tobacco Türkiye'de yönetici pozisyonuna başlamanız oluyor. Program size fonksiyonel, yönetimsel ve iş anlayışı geliştirme anlamında bir temel sağlıyor. Bu durumda bir sonraki adımınız becerilerinizi daha da geliştirmek ve uzun dönemli hedeflerinize doğru ilerlemek oluyor. Bizden gelecek destek, bilgi ve cesaretlendirme ile bir sonraki adımınıza karar vermede aktif rol oynayabilirsiniz.

Program sonunda da gelişim olanaklarımız bitmiyor. Biz yönetici adaylarımıza  British American Tobacco'daki tüm kariyer yolculukları boyunca geniş öğrenme olanakları sunuyoruz.
Kişisel ve iş hayatında başarıyı yakalamak için coğrafi ve fonksiyonel sınırların ötesinde kendini geliştirebilecek kişiler arıyoruz.


Son güncelleme tarihi: 22/07/2019 17:08:06 GMT