british american tobacco turkiye - British American Tobacco Türkiye'de KariyerÖğrenci ve yeni Mezunlar için kariyer

Dünyada en çok sayıda ülkede faaliyet gösteren tütün şirketinde başarılı olmak için nelere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz?
Yeni mezun işe alımı ve gelişiminin sağlanması, şirketimizin yüksek potansiyele sahip çalışanlarla geleceğe hazırlanma stratejisinin bir parçasıdır. Bu amaçla, her sene Türkiye’nin en yetenekli mezunları arasından yaptığımız seçimle aramıza katılan yönetici adaylarımızı özel bir program olma niteliği taşıyan Global Yönetici Yetiştirme Programımız ile dünya standartlarında eğitiyor ve geleceğimize hazırlıyoruz.
Şirketimizde farklı düşüncelere, kültürlere ve yeteneklere sahip çalışanlarla beraber olmaya özellikle özen gösteriyoruz çünkü farklılıklardan güç alıyoruz.
Bize katılın ve yeteneklerinizi geliştirmek için nasıl işbirliği yapmaya hazır olduğumuzu görün…
Eğer halen öğrenciyseniz belli dönemlerde açılan staj programımıza, yeni mezun veya kısa zamanda mezun olacaksanız yönetici adayı programımıza katılabilirsiniz. Bizi yakından tanıyın ve bize katılırsanız sizin yeteneklerinizi daha da iyi bir seviyeye getirmek için neler yapabileceğimizi ve bu amaca olan bağlılığımızı görün.

Deneyimli Profesyoneller için BAT Türkiye’de Kariyer

Yetenekli insanlar British American Tobacco Türkiye’ye kariyerlerinin her noktasında katılıyor ve bunun için çok geçerli sebepleri var. Bir bölümü becerilerinin takdir göreceği ve kendilerini kanıtlayabilecekleri yeni gelişim alanı veya çevre ararken, bazıları da kariyerini yenilemek ve daha iyi bir iş-özel hayat dengesine ulaşmayı istiyor.

Biz sadece dinamik, çeşitlilik barındıran değil aynı zamanda imkanlarla dolu bir çevre öneriyoruz. Bu da bizi çalışmak için gerçekten ilgi çekici ve tatmin edici bir işyeri yapıyor. Çalışanlarımız da hem bireysel yeteneklere önem veren hem de takım çalışması ve yetkilendirmeyi destekleyen güçlü bir kurumsal kültüre sahip, bir şirketin parçası olmanın keyfini yaşıyorlar.

Çalışanlarımız diğer sektörlerde her zaman ihtiyaç duyulmayan daha geniş bir vizyon ve anlayışa ihtiyaç duyuyor. Çeşitli ve değişik kültürlerden gelen bir grupla diyalog kurabilmek için insan ilişkileri konusunda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor.

Sizin Gelişiminiz

Bizim kişisel gelişime bakış açımızın temeli basit bir anlayışta yatıyor; hırslarınızı ve hedeflerinizi en iyi yine siz bilirsiniz.
Biz sizin gelişiminizi desteklemeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımıza becerilerini geliştirmeleri, performanslarını iyileştirmeleri ve yeni fikirler ortaya koymaları için yatırım yaptığımızı göreceksiniz. Biz yöneticilerimizi motive ediyoruz ki onlar da ekiplerini, çalışma arkadaşlarını motive etsinler.
Bizim yöneticilerimiz, bireysel kapasitelerini değerlendirir ve gelişim planlamasına çok önem verir. Performans toplantıları vasıtasıyla düzenli olarak değerlendirilen çalışanı geliştiren performans hedefleri koyar. Bu performans toplantılarının odağı sadece neye ulaştığınız değil, aynı zamanda nasıl ulaştığınız ve bu yolda neler öğrendiğiniz olur.
Yetenekli yöneticilerimizi elimizde tutmak için gelişimlerini destekleyecek görevler vermemiz gerektiğinin de farkındayız. Sunduğumuz gelişim olanakları, aynı fonksiyonun farklı bölümlerinde, farklı fonksiyonlarda ya da farklı ülkelerde görevlendirmeleri içerebiliyor.

Kariyer Geliştirme Araçları

Kariyer planlama hem size hem de bize fayda sağlıyor. Biz sizin beklentilerinizle eşleşen kariyer planlarını oluşturmada yardım ediyor ve onların daha doğru, güvenilir ve gerçek olmasını sağlıyor.
Kariyeriniz hakkında düşünürken kaliteli zaman geçirmeniz için sizi teşvik ediyoruz ve araçlarımızın size yardımcı olmasını sağlıyoruz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz  Yetenek Gözden Geçirme toplantılarımızda hem çalışanın bireysel gelişimini hem de organizasyonun geleceğini dikkate almayı hedefliyoruz. Bu forumlara zaman ayırıyoruz çünkü biz kariyerinizi ve organizasyonumuzun geleceğini bir arada şekillendiriyoruz.


Son güncelleme tarihi: 22/07/2019 17:08:06 GMT