british american tobacco turkiye - Yardım  

Sitemiz, bilgilendirici, kolay taranabilir ve kullanıcı dostu olmak üzere tasarlanmıştır. Bu bölümde web sitemiz hakkında bulunabilecek tüm teknik sorularınız yanıtlanmaya çalışılmakta ve sağlamış olduğumuz bazı fonksiyonlar açıklanmaktadır.

Sitenin taranması

Siteyi, mümkün olduğunca çeşitli web tarayıcılarının yanı sıra alternatif araçlar aracılığıyla erişilebilir kılmak üzere geliştirmiş bulunuyoruz. Bu konuda herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen Erişilebilirlik sayfamıza bakın.

Sitemizde gezinmenin birkaç farklı yolu bulunmaktadır:

  • Belirli bir bölümü taramak için, sayfanın başında yer alan bölüm başlığına tıklayın. Bölümün sayfa başına geldiğinizde sol tarafınızda bölümün içeriğine linkler görüntülenecektir.
  • Her sayfanın başında Site haritamıza link yer almaktadır. Haritadaki herhangi bir linke tıklayarak gitmek istediğiniz sayfaya doğrudan ulaşabilirsiniz.
  • Belirli bir konuda bilgi arıyorsanız, her sayfanın başında yer alan Arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Önce Arama kutusuna anahtar sözcükleri girmeli, ok tuşuna tıklamalı ve çıkan linkleri takip etmelisiniz.
  • Herhangi bir zaman ana sayfaya dönmek için site logosuna veya her sayfanın başında yer alan ana sayfa linkine tıklayabilirsiniz.
  • Hala aradığınızı bulamamışsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Metin boyutunu ve zıtlık ayarını değiştirmek

Sayfalarımız, tarayıcınızda bulunan metinleri veya sayfayı yeniden boyutlandırma özelliğini kullanmanıza imkan verecek şekilde tasarlanmıştır.

Yukarıdaki menü çubuğunda yer alan “A” linkleri, renk düzenini bazı kullanıcıların tercih ettiği şekilde en zıt renkleri ve büyük bir metin boyutu kullanan bir düzene değiştirmektedir.

Atlama

Her bir menü bölümünden önce sunduğumuz ”Atla” linkleri, bir sonraki bölüme veya sayfanın ana içeriğine geçmeleri için kullanıcılara belirli yardımcı teknolojiler veya alternatif tarama araçları sunmaktadır.

Ayrıca sayfaların sonunda bulunan “yukarı” linkleri de hızlıca sayfanın başına dönme imkanı tanımaktadır.

Harici site linkleri

Bu web sitesinde harici sitelere linkler verilmektedir. Genel bir politika uyarınca harici web sitelerine verilen tüm linkler ayrı bir pencerede açılacaktır. Linkler sayfasında bu harici web sitelerinin çoğunun yer aldığı bir liste bulunmaktadır. Yeni pencereler açacak linklerde aşağıdaki ikon yer almaktadır: Yeni sayfa aç

PDF dosyaları

Bu sitede, sabit diskinize indirebileceğiniz bir dizi Taşınabilir Belge Formatında (PDF) belge dosyaları bulunabilir.

PDF dosyaları “tasarlanmış” belgeleri indirmenizi ve bu belgelerin çıkışını almanızı sağlar. Ayrıca PDF dosyalarını kullanıcıların çıkış almak veya çevrimdışı okumak isteyebileceği içeriklerde de kullanmaktayız. PDF dosyalarında aşağıdaki ikon yer almaktadır: PDF Bu dosyaları görüntülemek için Adobe web sitesinden Yeni sayfa aç indirebileceğiz Adobe Acrobat Reader yazılımına ihtiyacınız olacaktır.

Zengin medya dosyaları

Ayrıca RealPlayer veya Windows Media yazılımını kullanarak sitemizde video ve ses dosyaları da yayınlamaktayız. Bu dosyaları görüntülemek için uyumlu bir medya oynatıcıya ihtiyacınız olacaktır. Microsoft web sitesinden Yeni sayfa aç veya Real web sitesinden Yeni sayfa aç RealPlayer’ı ücretsiz indirebilirsiniz.

Ayrıca bazı özellikler için Flash yazılımını da kullanabilmekteyiz. Bunları görmek için Adobe web sitesinden Yeni sayfa aç ücretsiz olarak indirebileceğiniz Adobe Flash Player yazılımına ihtiyacınız olacaktır.

Mümkün olduğu durumlarda bu içeriği daha geniş çapta erişilebilir kılmak amacıyla zengin medya veya grafik içeriği için alternatif versiyonlar sunmaktayız.

Geribildirim

Kullanıcılardan gelen tüm geribildirimler ve kullanıcıların gösterdiği ilgi bizleri memnun etmektedir. Bu nedenle herhangi bir yorumunuz, öneriniz veya sitemizi kullanırken yaşadığınız herhangi bir teknik problem olması halinde lütfen bizle iletişime geçin.


Son güncelleme tarihi: 22/07/2019 17:08:15 GMT